ISI GİDER PAYLAŞIM SİSTEMİ NEDİR?

Merkezi sistemde ısıtma, soğutma ve sıcak su giderlerini adil olarak paylaştıran sistemdir. Isı gider paylaşım sistemi kolay, güvenli, garantili  ve istediğiniz anda  her yerden kontrol edebileceğiniz bir sistemdir.  Isı gider paylaşım  sistemi sayaçlarınızı arka planda hergün okuduğu için hiçbir hataya izin vermez. Oluşabilecek hataları akıllı yazılımı sayesinde önler. Isı gider paylaşım  sistemi ile adil paylaşımın huzurunu yaşayın.

Dairelerinizde kurulu olan Isı Sayaçları GSM modem yardımıyla okunarak, sunucu bilgisayara bildirilir.  Tüketim değerleri dairelere göre paylaştırılarak faturalandırılır.

Kurulum Nasıl Yapılıyor?

Teknik ekibimizin yaptığı keşfin ardından kurulum için gün belirlenir. Belirlenen gün ve saatte gerekiyorsa sayaçların adreslenmesi ve yine gerekli olan  durumlarda bağlantısı yapılarak uzaktan okunması için devreye alınır.

Test için okumalar yapılır. Gerekli işlemlerin ardından sayaçlarınız artık düzenli olarak sunucu tarafından okunur ve web üzerinden izlenebilir hale gelir.

İlk faturalandırma ne zaman yapılıyor?

Sayaçların okunma tarihlerine göre, Yakıt giderlerinin faturalandırıldığı tarihe göre veya belirleyeceğiniz bir tarihe göre faturalandırma yapabilirsiniz. 

İlk faturayı düzenlemek istediğiniz tarihte Yönetici girişi yaptıktan sonra faturalandır butonuna basmanız yeterlidir. Düzeltme gerektiği hallerde eğer yeni bir fatura düzenlememişseniz cari dönemin faturasını silebilir, sildiğiniz faturayı geri çağırabilir, yazdırabilir, mail ile gönderebilir yada sitemiz üzerinden ilan edebilirsiniz.

Hatalara karşı en güvenli sistemdir.

Okuma bilgisayar tarafından yapılır, kontrol edilir ve anlık olarak müdahale imkanı sunar.

ISI GİDER PAYLAŞIM SİSTEMİ NEDİR?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön